Czym się zajmujemy ...

Web Design

Content Management Systems

systemem umożliwiający łatwe zarządzanie treścią serwisu bez konieczności znajomości technologii


System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) jest aplikacją internetową lub ich zestawem. Dzięki wykorzystaniu tej technologii, utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejsza aktualizacja i rozbudowa stała się dużo łatwiejsza. Należy podkreślić, że aktualizację jak i rozbudowę strony www może wykonywać redakcyjny personel nietechniczny.
Jedną z wielu zalet serwisu zarządzanego przez CMS jest prosty w obsłudze interfejs użytkownika. Oddzielenie treści od wyglądu strony pozwala na bardziej elastyczne, a przede wszystkim wygodniejsze zarządzanie treścią niż ma to miejsce podczas zastosowania statycznych plików HTML. Aktualnie także wiele platform CMS umożliwia dynamiczną modyfikację nie tylko treści, ale i struktury strony.
Warto zwrócić także uwagę na fakt, że zmiana szaty graficznej przy użyciu szablonów graficznych, staje się prosta i szybka. Umożliwia to dowolną zmianę wyglądu strony przy jednoczesnej łatwej obsłudze systemu.

Zaplecze - inne wykorzystanie CMS

Rozwój witryny w sieci jest bardzo ważny, jeżeli chodzi o jej promocję. Wiadomo jest jak szybko przybywa konkurencji, która stale się rozwija i stawia nam coraz wyższe wymagania. W rozwoju strony ważne są jej treści, bowiem świat się zmienia i informacje, zagadnienia również.
Tworzenie zaplecza polega na tym, aby wgrywać coraz nowe informacje, artykuły, które uzupełnią już istniejące treść. Jednak są pewne kryteria związane z działaniem jakie nazywamy tworzenie zaplecza jednym z nich to to, aby dodawane wiadomości współgrały z tematyką strony, co znacznie podwyższy szansę na to, aby witryna znalazła się wśród najczęściej odwiedzanych stron. Tworzenie zaplecza jest to działanie, które należy cały czas powtarzać, by pomóc stronie znaleźć jej zwolenników, aby później móc cieszyć się z jej dużej popularności oraz z pozycji jaką zajmuje w najpopularniejszych wyszukiwarkach internetowych. Działanie jakim jest tworzenie zaplecza jest, więc bardzo korzystne, więc założyciele stron powinni jak najczęściej je wykorzystywać, aby ich strona nie została pominięta przez użytkowników sieci.

Kim jesteśmy ...

W grudniu 2008 firma TOMAR została przekształcona w ANHOR Sp.j. i nadal zajmuje się kreowaniem internetowego wizerunku firm i projektowaniem stron i sklepów internetowych. Zobacz naszą nową stronę poświęconą pozycjonowaniu stron.

Jeśli chcesz porozmawiać o swoim biznesie skontaktuj się:

Tel.: 071 7780285   E-mail: admin@tsh.pl

Profesjonalne tworzenie stron Lublin