Czym się zajmujemy ...

Web Design

Rejestracja domen

starannie wybierz nazwę dla swojego miejsca w sieci

Nasza oferta obejmuje także przygotowanie propozycji nazw domen oraz ich rejestrację. Umożliwiamy rejestrację dowolnej nazwy domeny w ponad 150 różnych rozszerzeniach. Jednocześnie proponowane przez nas nazwy uzasadnione są wiedzą na temat tworzenia najbardziej optymalnych nazw domen. W zależności od potrzeb klienta, oferujemy domeny polskie, regionalne, globalne oraz europejskie.
Definicja domeny internetowej mówi, że jest to składnik tak zwanego adresu DSN, czyli systemu nazw domenowych, którego celem jest nazywanie pewnych urządzeń znajdujących się w internecie. Domenę internetową można także określić, jako jedno z najbardziej popularnych narzędzi służących do internetowego marketingu. Domena pełni bardzo istotną rolę, ponieważ jest ona tak zwanym przyjaznym adresem pewnej witryny, do której kierują się potencjalni klienci. Innymi słowy, domena to adres internetowy, który jest jedyny i niepowtarzalny.
Użycie dobrze przemyślanej nazwy domeny wiąże się także z łatwością w dotarciu przez potencjalnych klientów do strony internetowej.

Kim jesteśmy ...

W grudniu 2008 firma TOMAR została przekształcona w ANHOR Sp.j. i nadal zajmuje się kreowaniem internetowego wizerunku firm i projektowaniem stron i sklepów internetowych. Zobacz naszą nową stronę poświęconą pozycjonowaniu stron.

Jeśli chcesz porozmawiać o swoim biznesie skontaktuj się:

Tel.: 071 7780285   E-mail: admin@tsh.pl