Czym się zajmujemy ...

e-Commerce

e-Commerce

wspomaganie handlu online oraz wymiany dokumentów biznesowych

E-Commerce to jedna z najszybciej i najprężniej rozwijających się dziedzin Internetu. Serwisy oferujące sprzedaż towarów i usług są znakomitą alternatywą i uzupełnieniem handlu tradycyjnego. Jednak wiekszosc osób zaskakuje fakt że skutecznosc serwisów e-Commerce jest obecnie bardzo niska, gdyż 75% potencjalnych klientów porzuca koszyk przed sfinalizowaniem zakupów.
Rozbudowane mechanizmy sklepów internetowych dają możliwości pełnej administracji ofertą katalogową, zamówieniami, zarządzanie bazą klientów oraz prowadzenia kampanii promocyjnych. Wszystko to ma służyć sprawnemu zarządzaniu serwisem i przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Jednak trzeba wiedzieć jak to wykorzystać.
Tylko zwiekszanie efektywnosci przekazu internetowego jest obecnie głównym wyzwaniem stawianym przed projektantami serwisów WWW. Pozwoli ono na dużo lepsze wykorzystanie Internetu nie tylko w handlu, ale i marketingu, public relations, reklamie i wielu innych dziedzinach.

Kim jesteśmy ...

W grudniu 2008 firma TOMAR została przekształcona w ANHOR Sp.j. i nadal zajmuje się kreowaniem internetowego wizerunku firm i projektowaniem stron i sklepów internetowych. Zobacz naszą nową stronę poświęconą pozycjonowaniu stron.

Jeśli chcesz porozmawiać o swoim biznesie skontaktuj się:

Tel.: 071 7780285   E-mail: admin@tsh.pl

Zobacz też: Przyszłość E-commerce