Czym się zajmujemy ...

e-Marketing

e-Marketing

25% sukcesu zależy od tego co oferujesz - 75% od tego w jaki sposób to oferujesz

Dobry marketing to być albo nie być biznesu. Parafrazując Jay'a Abrahama: 'Marketing jest głównym napędem praktycznie każdego biznesu - mechanizmem, który trzyma go przy życiu i sprawia, że rozkwita."
Narzędzia marketingu internetowego znakomicie rozszerzają możliwości prowadzenia zintegrowanych, kross-medialnych kampanii reklamowych. Wystarczy dobrać do wyznaczonej strategii właściwe techniki, skrupulatnie zaplanować akcję, precyzyjnie zrealizować plany, czyli ... no właśnie: "diabeł tkwi w szczegółach".
Nawet najlepiej wykonana strona internetowa jest bezużyteczna, jeśli żaden z klientów nie może jej znaleźć! Z pomocą przychodzą tutaj wyszukiwarki, które katalogują zawartość publikowanych witryn i po wpisaniu odpowiednich haseł są w stanie wygenerować listę stron, których treść odpowiada podanym przez nas słowom. Obecnie największymi na rynku polskim wyszukiwarkami są: * Google Polska * Wirtualna Polska * Onet
Obecnie wejścia z wyszukiwarek generują około 80% wejść na strony, dlatego ważne jest odpowiednio wysokie wypozycjonowanie własnej witryny.

Wysoka pozycja

Wysoka pozycja strony w wyszukiwarce to bardzo istotny element promocji. Niestety niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę. A szkoda, bowiem witrynę internetową tworzy się w celu przekazu informacji na niej zawartych. A przecież na witrynę znajdującą się na powiedzmy trzydziestej stronie wyszukiwarki trafi niewiele osób. Tak, więc wysoka pozycja jest drogą do sukcesu.
Oczywistą sprawą jest, iż aby ją osiągnąć potrzeba czasu. Dodatkowo utrzymanie strony na wysokiej pozycji jest kolejną pracochłonną czynnością. Musimy wiedzieć, iż pozycjonowanie witryny pod popularną frazę jest trudne i na rezultaty trzeba czekać. Zapewnienia firmy pozycjonującej stronę o szybkim jej wzroście w pozycjach, to złudne naciąganie zleceniodawcy. Jedynym sposobem na osiągnięcie wysokiej pozycji w wyszukiwarce w krótkim czasie to linki sponsorowane. Ale to już mało powszechna i przede wszystkim droga inwestycja.
Jeśli zależy nam na długoterminowej i uczciwie wypracowanej wysokiej pozycji w wyszukiwarce skorzystajmy z firmy zajmującej się w sposób profesjonalny SEO. Jest to najlepsza opcja na wypromowanie naszej witryny internetowej. Bowiem taka firma rzetelnie dobierze zarówno słowa klucze jak i metody pozycjonowania naszej strony w globalnej sieci.

Kim jesteśmy ...

W grudniu 2008 firma TOMAR została przekształcona w ANHOR Sp.j. i nadal zajmuje się kreowaniem internetowego wizerunku firm i projektowaniem stron i sklepów internetowych. Zobacz naszą nową stronę poświęconą pozycjonowaniu stron.

Jeśli chcesz porozmawiać o swoim biznesie skontaktuj się:

Tel.: 071 7780285   E-mail: admin@tsh.pl