Czym się zajmujemy ...

Web Design

Web Design

przedstaw swoją firmę na profesjonalnej stronie www

Nasza propozycja obejmuje profesjonalne wykonanie strony internetowej. Może zostać ona stworzona od podstaw, bądź też wedle życzenia klienta urozmaicona o grafikę 2D, 3D, fotografię, elementy interaktywne, formularze oraz inne ciekawe pomysły. W projektach wykorzystujemy różne technologie, wedle potrzeb dla serwisu: HTML, XHTML, PHP, Flash, Java.
Pełna współpraca z klientem - realizacja jego pomysłów i wizji sprawia, że satysfakcja jest gwarantowana i oczekiwania w pełni spełnione. Wykorzystujemy wszelkie materiały nadesłane przez klienta.
Oferta w zakresie kreacji serwisów www jest przygotowana tak, aby zaspokoić potrzeby wszystkich zainteresowanych, począwszy od prostej jednostronnej wizytówki elektronicznej firmy, poprzez statyczne serwisy małej i średniej wielkości, kończąc na rozbudowanych serwisach, generowanych dynamicznie z bazy danych.
Ceny serwisów www są każdorazowo negocjowane.

Kim jesteśmy ...

W grudniu 2008 firma TOMAR została przekształcona w ANHOR Sp.j. i nadal zajmuje się kreowaniem internetowego wizerunku firm i projektowaniem stron i sklepów internetowych. Zobacz naszą nową stronę poświęconą pozycjonowaniu stron.

Jeśli chcesz porozmawiać o swoim biznesie skontaktuj się:

Tel.: 071 7780285   E-mail: admin@tsh.pl

Profesjonalne projektowanie stron Lublin